SPOR KULÜPLERİMİZE NAKDİ DESTEK ….

SPOR KULÜPLERİMİZE NAKDİ DESTEK ….
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilimizdeki spor kulüplerine destek vermek amacıyla 10 milyon liralık nakdi destek sağlandı.
Edirne Spor Salonu’nda Edirne Valiliği koordinasyonuyla, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Amatör Spor Kulüpleri Nakdi Destek Töreni düzenlendi.
Amatör Spor Kulüplerinin desteklenmesinin önemli olduğunu belirten Sayın Yunus SEZER , ilimizde yer alan 145 Amatör Spor Kulübü için Bakanlığımız tarafından gönderilen nakdi desteklerin en kısa sürede spor kulüplerimizin hesaplarına aktarılacağını söyledi.
Törene Edirne Valisi Yunus Sezer, Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Selim Ak, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Muzaffer Yıldırım ,sporcular, antrenörler ve vatandaşlar katıldı.
İlimizdeki kulüplerimize ve spora desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak’a ve Bakanlık yetkililerimize ilimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.ASKF YÖNETİM KURULU
+2
Tüm ifadeler:

Sen, İlhami Diner, Kasap Ahmet Sakallıoğlu ve 10 diğer kişi


Web Tasarım: web tasarım